VitalClub.pl

Oferta współpracy

[Oferuje]

Oferta współpracy

Opublikowano: 10-03-2021 | Wygaśnie: 06-04-2022

Wyświetleń: 212 (unikalne: 140)


Zajmujemy się budowaniem świadomości wśród ludzi dotyczącego zdrowego stylu życia i zmianie nawyków żywieniowych, a także podejścia do profilaktyki zdrowotnej.

Naszym priorytetem jest poprawienie standardu i stylu życia milionów ludzi na całym świecie chcących sięgnąć w życiu po więcej.

Dlatego w związku z ograniczeniem działalności siłowni w czasie epidemii mamy przyjemność zaproponować współpracę z polską firmą, której jestem przedstawicielem.

Zajmujemy się naturalną suplementacją. Od pewnego czasu bardzo masowo zaczęliśmy współpracować z dietetykami, sportowcami czy salonami Beauty. Nasze produkty stoją w coraz większej ilości gabinetów, aptekach i sklepach ze zdrową żywnością. Cieszą się coraz większą popularnością wśród uznanych sportowców takich jak np. Wojciech Szczęsny, Krzysztof Drabik. Marka Duolife jest również partnerem Polskiego Związku Narciarskiego Firma posiada system prowizyjny oraz bonusowy, który mógłby Państwa zainteresować jako uzupełnienie Waszej działalności. W łatwy i bezpieczny sposób można poszerzyć swoją ofertę co na pewno wzbudzi zainteresowanie, gdyż jak wiadomo produkty naturalne są teraz w trendzie.

Jeżeli zainteresujesz się produktami lub współpracą i chcesz uzyskać więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Kontakt 607-694-782

Rejestracja:  https://ilonanowakantczak.myduolife.com/register/initial.html

 


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.Podobne ogłoszenia
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję