VitalClub.pl

TARGI - Twoja szansa na rozwój biznesu w czasach kryzysu

Opublikowano: 05-03-2021

Wróć do spisu artykułów


 

  1. Pozyskasz nowych klientów – targi są platformą, na której spotykają się osoby z pokrewnych  branży po to, by znaleźć idealny biznes dla siebie. Może to właśnie twój jest tym, którego szukają?
  2. Poznasz branżowe środowisko – będziesz blisko tych, którzy mogą zainwestować w twój biznes. Z doświadczenia już wiesz, że nic tak nie zmienia relacji jak ich bezpośredniość. W czasie eventu spotkasz się z ludźmi z Polski i zagranicy, którzy wiedzą jak lokować swój kapitał.
  3. Postawisz na promocję marki w czasach, kiedy wielu z niej rezygnuje – wykorzystasz czasową niszę, która pojawiła się na rynku przez pandemię. Mniejsza konkurencja – większe szanse na promocyjny sukces.
  4. Zbudujesz prestiż i wizerunek marki – pokażesz się z jak najlepszej strony. Podkreślisz, dlaczego to twoja franczyza jest tą, na którą warto postawić w czasach kryzysu.
  5. Zgromadzisz feedback, który pomoże ci wprowadzić pozytywne zmiany – jakie są największe zalety prowadzonej przez ciebie franczyzy? Co zrobić, by twoja oferta była atrakcyjniejsza? Tego wszystkiego dowiesz się od ludzi, którzy na Franczyza Expo 2021 przychodzą po to, by znaleźć idealne opcje dla siebie.
  6. Poznasz ekspertów – potrzebujesz rad od profesjonalistów? Chcesz się dowiedzieć, co jeszcze zrobić, by przekonać do siebie większą grupę franczyzobiorców? Targi to okazja do spotkania z ekspertami. Może proponowane warsztaty zmienią twoje podejście do biznesu? Przekonaj się sam – każdemu przyda się dawka inspiracji!
  7. Poznasz nowinki branżowe - zyskasz nową wiedzę – dzięki moderowanemu networkingowi, warsztatom oraz konsultacjom z ekspertami dajemy nie tylko możliwość nawiązania nowych kontaktów, ale także pozyskania wiedzy od najlepszych.

Targi branżowe skierowane są liderów biznesu, którzy chcą pójść o krok dalej i nie tylko pozyskać nowych franczyzobiorców, ale również zrobić wszystko, by dostosować się do zmieniających się realiów rynku. W dzisiejszych czasach nie możesz być bierny. Pokaż swoją markę!

Korzyści dla uczestników konferencji

Udział w konferencji jest świetną okazją do poszerzenia swoich horyzontów, poznania najnowszych trendów w branży, a także rozmowy z ciekawymi ludźmi, którzy często mierzą się z podobnymi zadaniami w pracy zawodowej. Konferencja to także okazja, by posłuchać prelegentów, którzy są najlepszymi ekspertami w swych dziedzinach. Pozwala na przełamanie własnych schematów myślowych i jest niezwykle ważnym miejscem inspiracji oraz platformą integracji. Każdy, kto choć raz miał okazję uczestniczyć w spotkaniu tego rodzaju wie, jak motywują one do działania – wracamy z nich do biura pełni energii i zapału do dalszej pracy. To także możliwość nawiązania nowych kontaktów. W przypadku konferencji i kongresów to przede wszystkim właśnie możliwość transferu wiedzy, wymiana myśli, czy dokonań technicznych jest nadrzędną wartością zarówno dla uczestników, jak i konkretnej dziedziny naukowej.

 

VitalClub.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję